Artykuł sponsorowany

Co warto wiedzieć o zabiegach z wykorzystaniem bandaży Arosha?

Co warto wiedzieć o zabiegach z wykorzystaniem bandaży Arosha?

Zabiegi z wykorzystaniem bandaży Arosha zdobywają coraz większą popularność w Polsce, głównie za sprawą swojej skuteczności w walce z cellulitem i utratą centymetrów w obwodzie ciała. Wykorzystując specjalne preparaty oraz technikę owijania ciała, zabieg ten może przynieść widoczne rezultaty już po kilku sesjach. Warto poznać jego tajniki, by móc świadomie korzystać z tego rodzaju usług.

Jak działają bandaże Arosha?

Bandaże Arosha to innowacyjna metoda walki z cellulitem, oparta na wykorzystaniu specjalnych preparatów oraz technik owijania ciała. Preparaty zawierają składniki aktywne, takie jak kofeina, ekstrakt z alg czy kolagen, które przenikając przez skórę, stymulują procesy lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Następnie ciało zostaje owinięte specjalnymi bandażami nasączonymi tymi substancjami, co powoduje intensyfikację ich działania oraz ułatwia ich wchłanianie przez skórę. Dodatkowo, technika owijania wpływa na poprawę mikrokrążenia oraz drenaż limfatyczny, co przyczynia się do redukcji cellulitu oraz wymodelowania sylwetki.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg Brushing Arosha w Gliwicach jest polecany przede wszystkim osobom, które chcą pozbyć się cellulitu, zredukować obwód ciała oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry. Może być stosowany zarówno u osób z cellulitem twardym, jak i miękkim, a także u tych, które mają problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób po intensywnej diecie czy odchudzaniu, które chcą ujędrnić skórę oraz wymodelować sylwetkę. Warto jednak pamiętać, że zabieg ten nie jest odpowiedni dla każdego – przeciwwskazaniami są m.in. ciąża, karmienie piersią, choroby serca czy zakrzepica.

Jak przebiega zabieg i ile trwa?

Zabieg z wykorzystaniem bandaży Arosha rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry oraz wykonania peelingu, który ma na celu usunięcie martwego naskórka oraz przygotowanie skóry do lepszego wchłaniania substancji aktywnych. Następnie na ciało nakładane są preparaty zawierające składniki aktywne, a potem ciało zostaje owinięte specjalnymi bandażami nasączonymi tymi substancjami. Po około 45 minutach bandaże są zdejmowane, a na skórę nakładany jest krem ujędrniający. Cały zabieg trwa około 60 minut.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg z wykorzystaniem bandaży Arosha przynosi widoczne efekty już po kilku sesjach – redukcja cellulitu, utrata centymetrów w obwodzie ciała oraz poprawa jędrności i elastyczności skóry. Warto jednak pamiętać, że efekty te mogą być różne w zależności od indywidualnych cech organizmu oraz stopnia zaawansowania problemu.